Zabezpečovacie systémy

   Jedná sa o elektronické zariadenia tiež známe pod skratkou PSN (Poplachové systémy narušenia) slúžia na zabezpečenie objektov rôznych kategórií. Od lodného kontajneru, či karavanu až po multifunkčné budovy, či priemyslené objekty a areály. 

   Hlavnú sučať systému tvorí tzv. ústredňa zabezpečovacieho systému ku ktorej sa pripájajú jednotlivé detektory podľa toho čo potrebujeme sledovať. Najčastejšie sa používajú PIR detektory pohybu, ktoré vyhodnocujú prítomnosť narušiteľa v stráženej oblasti. Pri narušení stráženej oblasti systém informuje oprávnené osoby o tejto udalosti, spúšťa signalizačné zariadenia a vykonáva ďalšie naprogramované akcie.

 

Nami ponúkané zabezpečovacie systémy

AJAX, FIBRA - Zabezpečovací systém modernej doby

Zabezpečovací systém od spoločnosti Ajax Systems je moderný a spoľahlivý systém, navrhnutý na zabezpečenie domovov, obchodných priestorov a iných objektov. Systém využíva najnovšie technológie a poskytuje užívateľovi vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia. Samozrejmosťou sú potom samostatné aplikácie na PC a aplikácie pre mobilné telefóny.

Ďalšie info o systéme možno nájsť na web stránkach výrobcu: https://ajax.systems/

Bezdrôtový zabezpečovací systém AJAX

Systémy ELDES, PARADOX, Jablotron

Štandardné systémy zabehnutých výrobcov zabezpečovacích systémov.
AlarmyEldesParadoxJablotron - ilustračný obrázok zabezpečovacie systémy

Vanderbilt SPC (pôvodne Siemens)

 
Ústredne ponúkajú širokú škálu možností pripojenia a prenosu poplachových správ (telefonna linka, GSM, GPRS, TCP/IP, RS 232, USB, X-10).

Produkty rady SPC 5000 a SPC 6000 sú vybavené vstavaným web serverom, ktorý umožňuje ľahkú správu a programovanie bez nutnosti inštalácie programovacieho softvéru.

K dispozici je široká škála systémových modulov, ktoré možno lubovoľne kombinovať. Každý z týchto prvkov zároveň fungujeako opakovač zbernice. Vďaka tejto funkcii je maximálny dosah systémovej zbernice ústredne SPC 6000 pri použití káblu UTP cat. 5 až 38km.

32-bitový RISC procesor, komunikácia pomocou PSTN, IP a GSM, vstavaný Web Server, systémová bezdrôtová nadstavba, až 512 zón/512 uživateľov, dosah zbernice až 38km.
Zabezpečovací systém Vanderbilt SPC ilustračný obrázok - produkty zabezpečovacie systémy

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Dajte nám vedieť o Vašich projektoch. Návrh riešenia aspracovanie ponuky je bezplatné.