Kamerové systémy šité na mieru Vašim potrebám.

V našej spoločnosti si dávame za cieľ dodávať a inštalovať kamerové systémy presne podľa potrieb danej inštalácie. V ponuke nájdete široké spektrum výrobcov od systémov ekonomických až po profi riešenia bežiace monitorujúce nákupné centrá, priemyselné objekty či napríklad mestá a obce.

IP systémy spoločností Hikvision a Dahua

Kamerové systémy dodávané spoločnosťami Hikvision či Dahua sú u nás bezpochyby  najznámejšími značkami s výbornou povesťou, nízkou poruchovosťou a celkovo výborným pomerom ceny/výkon.

V aktuálnej dobe sa ako dobrý štadard nasadzujú  IP kamery s rozlíšením 4 megapixle, ideálne doplnené analytickými funkciami, ktoré uľahčujú dohľadanie pohybu osôb, či vozidiel v snímanej scéne. Kamery týchto parametrov poskytujú výborné obrazové výstupy a vďaka analýzam je relatívne jednoduché dohľadať záujmovú udalosť.

Obe značky ponúkajú záznamové zariadenia (NVR), ktoré slúžia na uchovanie a prezeranie živého obrazu kamier a samotného záznamu.

Samozrejmosťou sú potom samostatné aplikácie na PC, a ako aj aplikácie pre mobilné telefóny.

Kamerové systémy spoločností Dahua a Hikvision

Softvérové Video Management Systems

VMS systémy výrobcov AvigilonGeutebrückObseron. Jedná sa o sotvérové riešenia spracovania záznamu, kedy záznam a spracovanie obrazu kamier sa vykonáva na samostatnom počítači.